Територія біля бази «Чайка» є занедбаною.

Про це повідомили у Київській міській раді.

Передати в оренду земельну ділянку на території парку «Труханів острів» Київрада хоче з метою проведення спортивних заходів та тренувань з водних видів спорту на спортивній базі «Чайка». Площа спортбази – 853,4 кв. м. «Чайка» розташована по вулиці Набережній, урочище Чорторий, 12, у Дніпровському районі столиці.

На цій базі проводяться тренування, а також змагання з різноманітних водних видів спорту. Тому, як зауважив депутат Київради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв, необхідно забезпечити комфортні умови для повноцінного функціонування бази.

«Необхідно підтримувати розвиток водних видів спорту на теренах Києва, оскільки вони користуються популярністю серед місцевих жителів. На водно-спортивній базі «Чайка» регулярно проводяться спортивні тренування, водночас територія навколо неї перебуває у неналежному стані. Тому проєктом рішення передбачено передачу земельної ділянки, площею 2,9577 га, в оренду ТОВ «СПК БВ Чайка», – зазначив Михайло Терентьєв.

Отримавши землі в користування орендар зможе використовувати та обслуговувати винятково наявні будинки та споруди спорту, охорони здоров’я та відпочинку. Будувати нові не дозволяється.

Тим часом на Подолі може з’явитися новий сквер. Раніше ця ділянка була в оренді посольства Росії. Сквер з’явиться на вулиці Боричів тік.

Фото: google.maps