Мета заходу - популяризувати та розвивати фізичну культуру й спорт, а також формувати екологічну свідомість киян.

Про це повідомили в прес-службі громадської спілки «Труханів острів».

У період із 20 травня до 30 жовтня 2021 року в столиці на Трухановому острові триватиме захід «Острів здоров’я. Екологія і спорт».

Під час заходу планується:

  • проведення щотижневих тренувань на відкритому повітрі з бігу, великого тенісу, футболу, волейболу, вейкборду тощо (маленькими групами);
  • змагання, марафони, чемпіонати;
  • екологічні лекції, майстер-класи;
  • прокат товарів для спорту та відпочинку з метою залучення громадян до здорового способу життя;
  • поширення інформації про чемпіонати з веслувальних видів спорту на Матвіївській затоці згідно Календаря, затвердженого Міністерством молоді та спорту України та Департаментом молоді і спорту.

Відповідальність за підготовку та проведення заходу, дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, дотримання карантинних заходів бере на себе громадська спілка «Труханів острів».

Водночас Департаменту охорони здоров’я доручено забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення заходів за зверненням організатора.

Окрім цього, під час проведення заходів Головне управління Національної поліції у м. Києві та Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції мають забезпечувати охорону громадського порядку та обмеження руху транспортних засобів.

Фото: фейсбук