На відкритті побували футболісти збірної України та легендарні гравці «Динамо».

В одному з дворів Деснянського району Києва відкрили новий футбольний майданчик зі штучним покриттям. Про це повідомив у своєму Facebook президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Майданчик відкрили в дворі, де у червні п’ятеро малюків співали гімн України перед грою в футбол. Це відбулося під час ЄВРО-2020.

«… сьогодні в столиці по вул. Закревського 35а, ми разом із легендами українського футболу Олегом Блохіним, Олексієм Михайліченком, гравцями національної збірної Олександром Сиротою, Іллєю Забарним та малечею, урочисто відкрили їхній новий футбольний майданчик з безпечним штучним покриттям найкращої європейської якості від українського заводу-виробника» — написав Павелко.

Як розповіли журналістам «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» місцеві мешканці, з метою уникнення вандалізму майданчик закриватимуть на ключ в темну пору доби. Після оновлення майданчик користується неабиякою популярністю — діти приходять сюди не лише грати у футбол, а й у інші види спорту.

Зазначимо, що малюки-футболісти, яких тоді зняли на відео, вже зустрілися з гравцями збірної України та легендами «Динамо».

Фото: УАФ