Активісти здійснили обхід і замалювали написи у рамках флешмобу «Стоп наркорекламі».

Про це повідомила Деснянська РДА. 

Як зазначили у адміністрації, мета акції спрямована на пропаганду здорового способу життя, масову ліквідацію на фасадах будинків реклами та інтернет-адрес з продажу наркотичних засобів. Адже сьогодні існує проблема низької освіченості молоді щодо того, до яких наслідків може призвести вживання наркотичних речовин.

Саме тому, учасники акції взяли до рук балончики з фарбою та замалювали написи на стінах, де рекламують канали продажу наркотиків на ж/м «Вигурівщина-Троєщина». Загалом, активісти зафарбували 40 написів.

“Акція викликала жвавий інтерес у перехожих: дехто з мешканців, хто просто вийшов у своїх справах, змінював плани та працював разом з активістами”, – зауважили у Деснянській РДА.

Флешмоб організували Управління у справах молоді та спорту Деснянської РДА спільно з громадськими організаціями Православний Душопіклувальний центр ім.Георгія Побідоносця, БФ “Незалежна країна”, ГО «Світ без залежності», ГО «Захист України», працівниками Деснянський районний в місті Києві центр соціальних служб, ювенальної превенції Деснянське управління поліції та Деснянським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області.

Фото: Фейсбук