Перед інцидентом дівчина махала водієві, аби його зупинити, але той не зреагував.

Моторошне відео з місця інциденту оприлюднили у Facebook-спільноті “Типовий Київ“.

Про цей випадок, що стався сьогодні, 9 червня, написала очевидиця інциденту, яка і зняла відео. На ньому пес вже неживий, а біля голови – калюжа крові. Також на відео зняли саму автівку та номерний знак.

На моїх очах… Ми йшли в Сільпо (вул. Закревського), здалека я побачила собаку, яка мирно спала. Всі водії об’їжджали і тільки одне чмо цілеспрямовано наїхало на бідну тварину. Перед тим, як він це зробив, я кричала йому і махала руками. Він цілився на неї колесом і переїхав з легким або голові. Хрускіт чули всі, мій крик теж“, – описує ситуацію дівчина.

За її словами, поліція, яка приїхала на місце, “окрім штрафу в 400 грн нічого зробити не змогла. Водій поїхав далі”.

Ми запитували, а якби там була дитина?! На що поліція і водій сказали, що собака це ніщо. Водій сказав, що кається, а поліція переконувала зам’яти справу. Собаку забрали на експертизу“, – цитує спільнота слова очевидиці інциденту.

Kyiv Media подасть запит до поліції із прохання роз’яснити ситуацію та позицію правоохоронців, які, як вказано у дописі, були на місці події.

Нагадаємо, нещодавно на Солом’янці чоловік напідпитку викинув собаку з 10 поверху. Тварина якийсь час була жива, але померла дорогою до лікарні. Після розголосу ситуація поліція почала збирати докази причетності господаря до жорстокого поводження з твариною.

Фото: скріншот