Керуюча компанія знайшла кошти на ремонт лише після приїзду журналістів.

В під’їзді висотного будинку на Маяковського, 36/7, де квартири верхніх поверхів заливало водою під час злив, поремонутвали покрівлю після втручання журналістів. Про це повідомляє «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Про цю проблему ми писали 1 вересня. Через забиті стоки на даху та погану покрівлю в будинку після злив заливає квартири дощовою водою, не працює ліфт. Ремонту жителі безрезультатно добиваються з 16-го року, і скаржаться, що керуюча компанія та місцеві депутати їх ігнорують. Керуюча компанія тоді спілкуватися з журналістами відмовилася — керівництво позакривалося в кабінетах.

Після приїзду знімальної групи телеканалу «Київ» керуюча компанія раптово знайшла кошти на ремонт покрівлі. Роботи взяв під особистий контроль голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков.

9 вересня знімальна група приїхала перевірити якість виконаних робіт.

«Зроблена покрівля 122 квадратних метри, герметизація стиків 155 метрів погонних, і замінено водосточні труби» — сказав виконроб компанії-підрядника.

Мешканці будинку кажуть, що якість ремонту зможуть перевірити лише після сильного дощу.

Також люди наголошують, що роками писали звернення про проблемну покрівлю, але лише після втручання журналістів вдалося здійснити ремонт.

Також мешканці будинку очікують, що слідом за покрівлею їм поремонтують і ліфт, який не працює вжде багато років. Голова Деснянської РДА Дмитро Ратніков заявив, що це можливо, якщо мешканці будинку долучаться до програми міської програми «95+5».

 

Фото: скріншот