У парках та скверах Деснянського району розпочали обробку проти кліщів.

Про це повідомляє Деснянська РДА в Facebook.

Як зазначається, сьогодні профілактичні заходи з обробки проти кліщів здійснили в парку біля озера Верхнє Вигурівське та в парку «Муромець».

Обробка проводиться препаратом «Ципертрин», який завдає нищівної шкоди шкідливим комахам та є цілком безпечним для людей та тварин. Препарат має різкий запах, але на відкритому просторі не наражає на небезпеку гостей парку.

«Вже за півгодини перебування відвідувачів на обробленій території буде безпечним, для тварин такий термін становить дві години. Однак, для шкідників дія препарату триває значно довший термін», – зазначають фахівці.

Як повідомили в КП “Плесо”,  загалом протягом 2021 року дератизаційні заходи передбачено провести на 137 столичних локаціях загальною площею близько 952 га. Акарицидній обробці підлягають локації загальною площею близько 48 га.

Такі заходи виконуються у Києві в межах припляжних зон, місць масового відпочинку населення біля води та прибережних захисних смуг водних об’єктів з метою недопущення зараження відвідувачів рекреаційних зон міста збудниками вищезгаданих хвороб.
Підрядна компанія має ліцензію МОЗ України на медичну практику за спеціальністю – дезінфекційна справа. Послуги виконують фахівці-дезінфектори, які пройшли спеціальну підготовку та отримали від Держпродспоживслужби допуски на право роботи з пестицидами і агрохімікатами.

Нагадаємо, раніше кліщів труїли в парку Рильського, що в Голосієві.

Фото: facebook