Наразі ці ділянки перебувають нібито у незаконному користуванн, тому столична влада повертатиме їх місту.

Дві ділянки в Деснянському районі на вул. Милославській площею в 278,97 га та 96,2 га можуть виділити для будівництва житла для потерпілих інвесторів групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-Центр».

Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час наради з керівниками профільних департаментів, представниками потерпілих інвесторів, а також КП «Київське інвестиційне агентство» та КО «Інститут Генерального плану м. Києва».

«Ми напрацьовуємо алгоритми для вирішення проблеми сотень киян, які лишились без житла через махінації «Еліта-Центр». Найскладніше в цьому процесі – навіть не реалізація власне інвестпроекту, за яким вони отримають квартири, а відведення земельних ділянок, де такий проект буде втілено. І сьогодні ми на крок ближчі до нашої спільної мети», – зазначив Вячеслав Непоп.

КП «Київське інвестиційне агентство» вже розробляє проекти землеустрою з відведення цих земельних ділянок для будівництва житла для потерпілих інвесторів «Еліта-Центру».

Однак, за інформацією заступника голови КМДА, на даний момент ці ділянки перебувають у незаконному користуванні. Тому столична влада повертатиме їх місту.

«Департамент земельних ресурсів від імені Київської міської ради підготує та подасть до суду відповідну позовну заяву. Аби скасувати державну реєстрацію права постійного користування даними ділянками. Сьогодні вони незаконно перебувають у користуванні приватної компанії. Також справу розслідує Деснянська окружна прокуратура», – наголосив Вячеслав Непоп.

Позовну заяву подадуть до суду до 22 червня. При  цьому третьою стороною на стороні позивача залучать представників потерпілих інвесторів «Еліта-Центр».

Нагадаємо, в КМДА розповіли, як триває будівництво житла для постраждалих інвесторів «Еліта-центру».

Фото: facebook