Завдяки роботам мешканці 178 багатоповерхових будинків отримають оновлене джерело електропостачання.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Київські електромережі.

Як зазначається, повній заміні підлягатимуть три кабельні лінії 10 кВ: ПС «Троєщина» – РП 356, ПС «Троєщина» – РП-315 та ПС «Вигурівщина» – РП-399.

Завдяки їх роботі світло постачається 178 багатоповерховим будинкам, 14 школам та дитячим садкам, 3 поліклінікам, що розташовані на проспекті Маяковського, Вигурівському бульварі та бульварі Бикова, вулицях Сабурова, Данькевича, Бальзака, Будищанській, Закревського, Драйзера, Лаврухіна та Каштановій.

Лінії відпрацювали понад 25 років, мають велику кількість відремонтованих пошкоджень, а їхній сучасний стан не дозволяє у повній мірі витримувати нормативні навантаження.

Саме тому в результаті реконструкції замість старого кабелю прокладуть новий з ізоляцією із шитого поліетилену. Він більш надійний та довговічний, що має забезпечити мережі тривалий термін безаварійної служби.

До слова, зазначені електричні лінії пролягають під землею. Для їх реконструкції фахівці ДТЕК  виконуватимуть земляні роботи. В тому числі з пошкодженням дорожнього покриття, розриттям газонів тощо.

Після завершення реконструкції, компанія повністю відновить благоустрій території у місці проведення робіт.

Нагадаємо, у липні в 59 багатоповерхівках столиці замінять старі електролічильники.

Фото: unsplash