Роботи тут почали ще минулоріч, але призупинили на зиму.

В Деснянському районі Києва до кінця року планують впорядкувати територію двох великих зелених зон — парку «Липова алея» та парку водних об’єктів. Про це повідомляє прес-служба «Київзеленбуду».

В установі наголосили, що ремонт у цих парках почався ще минулоріч, але був призупинений на час осінньо-зимового періоду.

Так, у парку з водними об’єктами нині тривають роботи біля третьої водойми, яку минулого року встигли розчистити.

«Зокрема, влаштовують пішохідні та велосипедні доріжки, встановлюють лави та урни, готують площі під газон. Також у парку передбачено полив та освітлення. Одним із центральних елементів цієї частини парку стане альтанка, оформлена в кримсько-татарській стилістиці. Шпиль та ліхтар буде виконано із відповідними стилістичними елементами, а на підлозі буде зображено орнамент, розглядається кілька варіантів такого оздоблення» — йдеться у повідомленні.

Так само продовжиться капремонт Липової алеї — скверу між будинками на просп. Володимира Маяковського, 15-Б та вул. Оноре де Бальзака, 14.

«Будуть завершені роботи із влаштування доріжок із ФЕМ, велодоріжки, встановлення урн та лав. Планується збудувати пандус та відремонтувати сходи. Під час першої черги капремонту були прокладені трубопроводи поливо-зрошувальної системи, цього року передбачено будівництво насосної станції та підключення поливу» — повідомляють зеленбудівці.

Повідомляється також, що у центральній частині скверу вже було влаштовано освітлення, а неподалік збудовано дитячий майданчик з гумовим покриттям. Перша черга капремонту Липової алеї охопила 1,4 га при загальній площі у 2,4 га.

Як ми повідомляли, у Дніпровському районі облаштують новий парк та п’ять зелених зон.

Фото: Фейсбук