В STEM-лабараторії проводитимуть фізичні та хімічні експерименти, заняття із робототехніки та програмування.

У гімназії «Троєщина» запрацювала перша в Деснянському районі STEM-лабораторія. Повідомляється на Facebook-сторінці району.

Лабараторія обладнана всім необхідним для проведення фізичних та хімічних експериментів, проведення занять із робототехніки і програмування.

Зокрема, для школярів придбали – інтерактивну панель, цифрову документ-камеру, 3D-принтери, 3D-сканер, 3D-ручки, фотовідеостудію, програмовані електронні модулі, навчальні роботи тощо.

На облаштування лабораторії з бюджету міста виділили 1 мільйон 499 тисяч гривень.

«Заклади освіти Деснянського району активно впроваджують сучасні методи навчання і надають можливість опановувати практичні навички деснянцям зі шкільних років. Ми давно мріяли про такий освітній осередок із сучасною технікою для реалізації дуже сміливих сучасних ідей. Мрія гімназистів здійснилася!», – йдеться в дописі.

До слова, в основі абревіатури STEM – початкові букви слів: Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Саме ці напрями покладено в основу новітньої освітньої методики. Усі названі дисципліни вивчаються не окремо, а в комплексі.

Нагадаємо, в школі на Воскресенці відкрили клас-кухню, де діти вчитимуться готувати.

Фото: facebook