Нормативна грошова оцінка ділянки складає майже 6 млн гривень.

Мешканцю Київщини повідомлено про підозру у шахрайському заволодінні земельною ділянкою в столиці. Про це повідомляє прес-служба прокуратура Києва.

Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний, видаючи себе за іншу особу, надав приватному нотаріусу завідомо підроблені документи для здійснення реєстрації права власності на земельну ділянку комунальної форми власності, розташовану на вул. Лаврухіна у Деснянському районі міста Києва. На підставі поданих документів нотаріус зареєстрував за зловмисником право власності на землю” — йдеться в повідомленні.

У подальшому, використовуючи підроблені документи, чоловік продав земельну ділянку третій особі за майже 700 тис. гривень.

Наразі за результатами представницької діяльності прокуратури земельна ділянка повернута у власність територіальної громади столиці. Її нормативна грошова оцінка складає майже 6 млн гривень.

Вживаються усі необхідні слідчі та процесуальні дії для якнайшвидшого завершення розслідування та направлення кримінального провадження до суду для розгляду по суті, вказують в прокуратурі.

Фото: прес-служба прокуратури