Допомогу роздають з 2 автобусів

У Києві на Троєщині батькам з маленькими дітьми безплатно роздають дитяче харчування та памперси. Гуманітарку роздають по документах на дитину. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Так, на Троєщині з 11 години батькам з маленькими дітьми роздавали безплатно гуманітарну допомогу. Проте черги для роздачі гуманітарної допомоги сформувалася вже 0 10:30.

Kyiv Media

За словами батьків, допомогу роздавали з 2 автобусів. Зокрема, з одного роздають засоби гігієни – памперси, а з іншого дитяче харчування – суміші, молоко, каші. На один документ про дитину видають 1 упаковку памперсів.

Більшість батьків, які отримували допомогу, через війну втратили роботу, або ж витратили кошти, коли виїжджали з Києва під час активних бойових дій до інших областей.  “Нам зараз потрібні памперси, харчування, адже ціни зараз дуже високі для нас. Те, що виплачує соціальні служби не вистачає. Адже мій чоловік зараз не працює”, – розповіла киянка Вікторія.

Kyiv Media

Також, батьки розповіли, що видача допомоги відбувається у порядку живої черги, списків конкретних немає. Допомогу роздають з 11 до 13 години.

Фото: скріншоти