Через будівництво водіїв попереджають про перекриття частини дороги.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Київський області, три розв‘язки будуються на двох трасах М-05 Київ – Одеса та М-06 Київ – Чоп.

На трасі М-05 Київ – Одеса будуємо 2 розв’язки – поблизу с. Чабани та неподалік с. Віта-Поштова.

Зараз в районі с. Чабани ведуться роботи на естакаді із встановлення тимчасових стійок і формоутворювачів по лівій стороні за межами існуючої проїзної частини у напрямку м. Одеса.

За допомогою важкої будівельної техніки будуть проведені роботи зі встановлення тимчасових металевих опор на важкому бетонному фундаменті, як зі сторони розділової смуги так і з краю узбіччя з подальшим встановленням на них двотаврових балок, на які будуть зібрані формоутворювачі.

Аналогічні види робіт виконано по лівому проїзду у напрямку Києва.

Через монтаж опалубки прогонової будови з 18-22 жовтня частина дороги у напрямку м. Одеса буде перекрита, рух здійснюватиметься однією смугою у напрямку Києва.

До слова, розв’язки будуються в рамках Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» коштом позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)/Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Нагадаємо, на трасі Київ – Обухів завершують ремонт: дорожники стелять захисний шар покриття.

Фото: facebook