Задіяно 15 одиниць дорожньої техніки більш як 25 дорожніх працівників.

На трасі М-03 Київ-Харків асфальтують проблемні ділянки. Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору”.

Сьогодні автомобільна дорога М-03 стала «дорогою життя». Вона надзвичайно важлива для життєдіяльності Харківщини, тож забезпечення швидкого і безпечного пересування нею є одним з пріоритетів роботи дорожників.

Вказано, що на ділянці дороги в бік Харкова (км 466+880 – км 468+420) вже виконано роботи на правому проїзді. На 1,5-кілометровому відрізку дороги відфрезеровано зношеного асфальтобетонне покриття, влаштовано суцільний шар асфальтобетону та укріплене узбіччя. Наразі роботи тривають на лівому проїзді.

Задіяно 15 одиниць дорожньої техніки більш як 25 дорожніх працівників.

Нагадаємо, у 2022 році планувався капітальний ремонт ділянки дороги М-03 від с. Новий Коротич до смт Пісочин, та вторгнення окупантів змусило відкласти всі масштабні роботи. Наразі проводимо аварійний ремонт ділянок з найбільшою руйнацією дорожнього покриття – ліквідовуємо ямковість гарячим асфальтобетоном та струменевим методом. Просимо водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху. Закликаємо усіх бути обачними, адже в області тривають бойові дії та обстріли окупантів” — повідомляють дорожники.

Фото: Фейсбук