З 31 березня сюди привезли 70 собак і кішок.

На території Національного комплексу «Експоцентр Україна» працює тимчасовий притулок для тварин «Виставковий центр», який створений у період воєнного стану зусиллями волонтерських організацій та міських служб. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

В притулок привозять тварин, які втратили господарів, які загубились з Києва та населених пунктів Київської області – Ірпеня, Бородянки, Гостомеля та інших. Притулок відкритий для усіх охочих за попереднім записом, і його основна мета – соціалізація та прилаштування тварин, які втратили господарів і опинились на вулиці

Притулок працює з 31 березня. За цей час сюди привезли 70 собак і кішок. З них уже прилаштовано близько 40 тварин – 31 собака і 9 кішок. На сьогодні у притулку перебувають 25 собак і 5 кішок.

«У період війни надзвичайно важко не лише людям. Багато тварин загинули чи опинились на вулицях. Тому з ініціативи волонтерських організацій та міста створений тимчасовий притулок. За тваринами тут наглядають ветеринарний лікар та фахівець з адопції тварин комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», постійно працюють представники громадських організацій та волонтери. Корм, що сьогодні потрапляє до притулку, – це гуманітарна допомога, оскільки колосальну роботу для функціонування притулку та адопції тварин роблять зоозахисні організації та небайдужі громадяни. Поки ресурсів та території достатньо для тварин, але якщо їх кількість буде збільшуватись – працюватимемо на розширення», – пояснив Пантелеєв.

Притулок вже має свою сторінку у Facebook, де є інформація про тварин та їх фото, усі небайдужі можуть поширити інформацію про собак і котів, які потребують родини, або ж самим подумати про можливість взяти під опіку когось із них.

Фото: Фейсбук