Йдеться про торговий центр «Теремки-2» на вулиці Лятошинського, 14.

Про це повідомляють мешканці спального району у пабліку «На Теремках», передає ТСН.

Мешканці району Теремки скаржаться, що в ТЦ спуск до супермаркету АТБ з’єднаний рухомою стрічкою, яка дуже часто стає причиною падіння вже не однієї людини.

Пані Валентина впала на рухомій стрічці і тепер лежть з синцями та переламаною ногою.

«У мене поїхала права нога. Потім ще більш важка жінка впала, потім ще дві людини. Ескалатор як каток зі швидкістю. Хоча рукою тримаєшся, не маленький же, розумієш», — зазначає жінка.

Так само каже і пані Ксенія. Вона впала ще у січні і теж зазнала перелому зі зміщенням. Має тепер титан у нозі і нарікає на той самий слизький конвейєр.

Обурена ситуацією, вона написала пост у соцмережах і виявилося, що на ескалаторі падають часто, зокрема пані Світлана — з нею це трапилося ще у листопаді. Тоді в жінки із тиждень боліла спина.

«Ескалатор вироблений із металу і досить швидкий, тому потрібно триматися і не ходити по ньому», – радить охоронець. А падають ті, каже, хто їх не слухає.

Проте відвідувачі запевняють, що падають, навіть коли тримаються. Директорка центру у падінні звинувачує самих відвідувачів і з тим, що має платити гроші — не згодна.

А з технікою в неї все добре, бо є і дозвіл з печаткою Держпраці. Натомість у департаменті стверджують, що на цей підйомник у торговому центрі дозвіл вони не давали. Що конвейєр мають перевірити, кажуть і в Держспоживслужбі.

Юристи ж радять усім потерпілим тим часом збирати докази травмування. Бо тільки в цьому випадку реально отримати компенсацію. Судові позови в українській практиці здебільшого вирішують не на користь постраждалих через відсутність доказів. Щороку буває до тисячі таких справ.

До слова, на станції метро «Вокзальна» у Києві невідомий молодик зламав метролайт, катаючись між поручнями ескалатора.

Фото: скріншот