До будинку досі не підведені комунікації, люди облаштували твердопаливну котельню.

В одній з київських багатоповерхівок почала функціонувати твердопаливна котельня. Про це повідомляють очевидці у соцмережах.

Мова про ЖК «Кузьмінський-2» (вул. Магістральна, 33, Шевченківський район). За словами автора допису, цей комплекс від початку є «проблемним».

ЖК «Кузьмінський-2» будувала компанія забудовника Анатолія Войцеховського, який 2020 року був оголошений у розшук а нині начебто переховується в Польщі.

«До будинку не підведені ЖОДНІ комунікації (газу не має, так само як і централізованого водопостачання та каналізації). Єдине що є – це електричні кабелі, які йшли на будівельний майданчик. А значить, мешканці платять за світло в кілька разів більше, ніж решта киян. Але є й плюс – від цін на газ та опалення мешканці будинку не залежать. Для них тепер важливими показником є вартість ДРОВ» — йдеться в публікації.

Це не єдиний комплекс вказаного забудовника, де опалюють квартири дровами — минулої зими так робили в ЖК «Олімпійське містечко».

Нагадаємо, Анатолій Войцеховський — засновник корпорації «Укогруп»яка виявилася будівельною «пірамідою», що залишила 20 незавершених житлових комплексів та ошукала 15 тисяч інвесторів. Всього «Укогруп» з 2005 року звела понад 40 ЖК у Києві. Деякі квартири повторно продавали різним інвесторам. У 2016 році Войцеховського арештували, але потім відпустили під заставу у 14 мільйонів гривень, нині він переховується за кордоном.

Фото: Фейсбук