Рятувальники КАРС прибрали його та звільнили проїжджу частину вул. Академіка Грекова.

У Києві на вул. Академіка Грекова, 13 (Шевченківський район) внаслідок грози та поривів вітру дерево впало на дорогу. Про це повідомляє прес-служба “Київської аварійно-рятувальної служби”.

Рятувальники КАРС “Київська служба порятунку” о 15:14 год приступили до роботи з прибирання поваленого дерева. За 10 хвилин проїжджу частину було звільнено. Також рятувальники КАРС стежать за місцями можливих підтоплень на проїжджих частинах. Так, наприклад, біля метро “Дорогожичі” на 15:10 год підтоплень не зафіксовано” — йдеться в повідомленні.

В разі виявлення місць підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах КАРС просить містян звертатися до цілодобової диспетчерської КК «Київавтодор» за тел.: 284-74-19.

Телефон КАРС “Київська служба порятунку”: 430-37-13.

В “Київзеленбуді” повідомляють, що повідомлення про звалені через негоду дерева у Києві до них почали надходити о 15:29.

Працівники наших підприємств вже починають розкряжовувати великі гілки та прибирати їх із проїжджих та пішохідних частин доріг. Обстеження територій триває. Повна інформація про кількість пошкоджених дерев буде надана завтра. Дякуємо водіям, які дотримуються правил та паркують автомобілі у відведених для цього місцях” — йдеться в дописі.

Фото: Фейсбук