Встановлення ескалатора триватиме з 21 січня по 6 квітня, в період спаду навантаження після святкового періоду.

Компанія «Укрзалізниця» розпочинає встановлення двох нових потужних ескалаторів Heavy Duty у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу Києва після святкового періоду.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Новий ескалатор буде повністю пристосований до навантаження у відповідності з трафіком головного вокзалу та зможе транспортувати до 11 тис. пасажирів на добу. Для порівняння: у старого ескалатора цей показник 7,3 тис. пасажирів.

Новий ескалатор матиме регулятор швидкості, сенсор для зупинки сходового полотна за відсутності пасажирів та пристрої для знезараження поручнів.

На час встановлення ескалатора, яке буде тривати з 21 січня по 6 квітня, для пасажирів буде діяти безкоштовна послуга з доставки багажу портерами. Кнопки для їх виклику будуть розташовані біля сходів, що ведуть з вестибюля Центрального вокзалу на конкорс (критий перехід до Південного вокзалу зі спусками до колій) та у зворотному напрямку.

Пасажирам з габаритними валізами, а також групам маломобільного населення рекомендується використовувати вхід зі сторони Південного вокзалу для зручнішого доступу, а також ліфти до платформ у західному підземному переході (зі сторони метрополітену).

Як зазначають у компанії, за понад два десятиліття роботи старий ескалатор перевіз більше ніж 250 млн пасажирів. На новий ескалатор АТ «Укрзалізниця» витратить близько 13 млн грн, що на 16 % менше очікуваної вартості.

Нагадаємо, напередодні Інструментальний завод вимагав скасувати закупівлю нових ескалаторів для Центрального вокзалу у продавців китайського обладнання.

Раніше ми писали про те, якими будуть нові ескалатори на київському вокзалі.

Фото: facebook