Про зникнення бізнесмена у поліцію повідомив його друг-іноземець.

Відео, на якому зафільмовано начебто викрадення сербського бізнесмена, оприлюднено у спільноті “Київ оперативний“.

Зазначається, що інцидент стався ще 7 червня на столичному Подолі.

До поліції звернувся громадянин, який повідомив, що його друг-іноземець перестав виходити на зв’язок. Почали шукати “шо, де і до чого” і виявилося, що 7 червня 2021 року на столичному Подолі невідомі особи викрали бізнесмена, власника компанії “Дельта Спорт”, громадянина Сербії Мілована Рогановича“, – вказано у повідомленні.

Також можливих свідків цієї події попросили повідомити деталі.

Як повідомили згодом на телеканалі “Київ” з посиланням на столичну поліцію, за фактом викрадення людини розпочато кримінальне провадження:

До поліції звернувся чоловік, який повідомив про зникнення свого іноземного колеги, мовляв, той не виходить на зв’язок. Ми почали перевірку і за допомогою камер спостереження побачили, як до іноземного бізнесмена підходять троє чоловіків, заштовхують його до автівки, і після цього він зникає.. Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 146 – незаконне позбавлення волі або викрадення людини з корисливих мотивів“, – прокоментувала пресофіцерка Шевченківського управління поліції Києва Анна Зубрєва.

 

Нагадаємо, у травні ми писали, що у Києві невідомі викрали жінку, аби нібито змусити її виплатити неіснуючий борг. Зловмисники вимагали щомісяця виплачувати їм по 15 тисяч гривень для погашення фейкового боргу.

Фото: скріншот