Реставрацією займається студія Gurin Brothers.

Про це самі реставратори повідомили на своїй Facebook-сторінці.

Роботи почалися 19 лютого. Частина із авторських панно вже відреставрована.

“Першочерговою задачею безумовно є укріплення аварійних елементів мозаїки з метою недопущення подальших втрат оригінального декору… Найбільш цінною частиною оздоблення приміщень автовокзалу є авторські панно. Раді повідомити що частина з них вже відреставрована. До завершення ремонтних робіт мозаїки будуть захищені від пилу, бруду і механічних пошкоджень, щоби радувати око відвідувачів після початку експлуатації об’єкту в повному обсязі”, – зазначили реставратори.

Мозаїки у приміщенні Центрального автовокзалу Києва створювали Ада Рибачук і Володимир Мельниченко. З часом деякі з них були частково зруйновані, проте частину панно вдалося відновити повністю. Реставрація триває в рамках реконструкції Центрального автовокзалу Києва.

Раніше ми публікували візуалізацію проекту реконструкції Центрального автовокзалу на Деміївській. Ззаначимо, на першому поверсі вокзалу облаштують зону для очікування рейсів, як включатиме маркети для пасажирів. Окремо буде організована зона для вуличних фуд-кортів. На другому поверсі будівлі автовокзалу буде розміщена ще одна зона очікування і фуд-корт в приміщенні. На третьому поверсі розташують готель для пасажирів, розрахований приблизно на 30 номерів різної категорії.

Фото: Фейсбук