"Швидку", на щастя, викликати не довелося.

У метро Києва на станції “Площа Льва Толстого” невідомі розпилили речовину, через яку пасажири почали задихатися. На станції побувала знімальна група телеканалу “Київ”, і метрополітені журналістам підтвердили цей інцидент.

Представники метрополітену повідомили, що речовину розпилив “місцевий неадекват”. Найімовірніше, це був перцевий балончик. На місце приїздила поліція.

“Швидку”, на щастя, викликати нікому не довелося, але деякий час людям на станції було важко дихати.

ДОПОВНЕНО

В поліції повідомили, що на станції чоловік розпилив газ в обличчя жінці. Затримати винуватця пригоди поки не вдалося.

Невідомий розпилив жінці в обличчя газ. У результаті речовина потрапила і на інших пасажирів, котрі перебували на платформі. Поліцейські розшукують порушника. До поліції Києва від жінки надійшло повідомлення про те, що невідомий у переході до станції метро «Площа Льва Толстого» розпилив їй в обличчя сльозогінний газ. Зі слів потерпілої, чоловік вчинив такі дії без очевидних на те причин. На місці події працюють поліцейські, які встановлюють усі обставини інциденту, опитують свідків та розшукують порушника. Подія зареєстрована у Шевченківському управлінні поліції, по завершенню перевірки їй буде надано правову кваліфікацію” — йдеться в дописі.

Фото: Фейсбук