Раніше у метрополітені заявили, що збираються замінити застарілі мапи.

Про це розповіли у прес-службі Київського метрополітену на запит редакції Київ.Media.

Нещодавно ми писали про те, що на станціях метрополітену української столиці можна побачити мапи міста із застарілими назвами вулиць та геолокаціями. Наприклад, вулиця Січових Стрільців досі названа вулицею Артема, а проспект Степана Бандери на мапах досі залишається Московським. Крім того, на мапі досі вказана така геолокація, як пам’ятник Леніну.

Редакція Київ.Media звернулась із запитом до метрополітену про те – коли ці мапи будуть замінені. Старі стенди з мапами на станціях були встановлені у 2010 році і багато назв вулиць є на сьогодні неактуальними.

У прес-службі метро відповіли, що це станеться до кінця 2021 року.

Питання заплановане до вирішення до кінця поточного року“, – зазначили у письмовій відповіді.

По телефону ж уточнили, що наразі розглядається питання про демонтаж цих стендів, оскільки у 2021 році вони вже неактуальні – вважють у метрополітені.

Як давно ви особисто дивилися ці мапи? До того ж на дуже багатьох станціях встановлені мультимедійні табло – там і мапи є, і інша інформація, яка до того ж озвучується для людей із вадами зору. У часи, коли в кожного є смартфон, а в метро працює мобільний інтернет на всіх станціях – ці стенди неактуальні“, – зазначили в прес-службі.

Щодо вартості таких робіт, то у метрополітені зазначили, що робитимуть все своїми силами і не збираються вистрачати на це додаткові гроші.

Прокоментували також ситуацію, коли на старій мапі була зазначена нова назва станції метро “Почайна”.

“Це була наліпка з назвою станції, яку ми встановили на старій мапі“, – зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, у ніч з 14 на 15 вересня столичне метро працюватиме на годину довше, а роботу станції в районі НСК “Олімпійський” можуть ввечері обмежувати.

Фото: Фейсбук