Дефібрилятори встановлюють у місцях, визначених авторами проекту «РеаніМетро», який виграв фінансування громадського бюджету Києва.

Про це повідомила прес-служба «Київського метрополітену».

Ззаначається, що 17 лютого обладнання вже розміщено на станціях «Хрещатик», «Театральна» і «Політехнічний інститут». Завершити встановлення дефібриляторів у підземці планують завершити до 1 березня поточного року.

«Загалом проектом передбачено розміщення 19 дефібриляторів на станціях у відкритому доступі. Нагадаємо, що метрополітен має досвід співпраці з Kyiv City Public Health Center – Міський Центр Громадського Здоров’я, Київ. Профільним підприємством було закуплено та передано підземці 52 дефібрилятори, які розміщено у касових залах станцій», – додали у прес-службі.

Там нагадали, що реалізація проекту затяглася, оскільки компанія-переможець у тенедрі на поставку дефібриляторів не надала документи про якість їх продукту.

Водночас, як пояснюють у метрополітені, передбачені командою «РеаніМетро» аптечки було закуплено та їх вже розмістили на станціях у місцях, погоджених з авторами проекту.

«Вивчається питання додаткової закупівлі обладнання», – зазначає прес-служба.

Проектом також передбачалося, що працівники на станціях метрополітену мають пройти курси з надання домедичної допомоги, аби мати можливість допомагати як пасажирам, так і іншим працівникам.

«На станціях метро працюють правоохоронці Управління поліції в метрополітені та представники Муніципальної Варти Києва, кваліфіковані надавати необхідну медичну допомогу пасажирам у разі потреби», – роз’яснили у прес-службі.

Нагадаємо, 3 лютого відбулося засідання транспортної комісії КМДА, на якій було вирішено винести дефібрилятори із кас метрополітену на платформи – аби пасажири могли скористатися ними в разі необхідності.

Фото: Фейсбук метро Києва