Виставку «Мульт-ленд» створили з майже 350 тисяч квітів.

Про це повідомляється на сторінці «Київзеленбуду» в Facebook.

Для створення 10 головних історій мультфільмів висадили 300 тисяч квітів. Зокрема, це – різні види бегонії, альтернатери, тагетису, колеусу, агератум, сеткреазію та інші квіти. Центральну алею прикрашають ще 50 тисяч сурфіній, петуній та каліброхіа.

Ідея показати на Співочому полі мультики з’явилася ще навесні. Безпосередньо над створенням виставки почали працювати місяць тому. Спочатку виготовляли металеві конструкції для об’ємних 3D-фігур, підбирали інертні матеріали. Ми використали також деревину, лозу, глину. Більше 200 працівників наших підприємств чаклували над «Мульт-лендом», – розповідає в. о. генерального директора «Київзеленбуду» Олексій Король.

Крім того, за традицією на виставці буде чимало активностей, цікавих місць для селфі та відпочинку.

На всій території парку будуть різноманітні фотозони, ми оформили локації для дітей, будуть активні розваги, майстер-класи, зокрема, присвячені Дню Незалежності», – розповідає керівник Grand Event, компанії-оператора Співочого поля, Денис Погорєлко.

«Мульт-ленд» на Співочому полі офіційно відкрито!«Мульт-ленд» – це майже 350 тисяч квітів, з яких створили…

Опубліковано КО "Київзеленбуд" Пʼятниця, 14 серпня 2020 р.

Нагадуємо, на Співочому полі можна буде побачити Angry Birds, чарівну Білосніжку та 7 гномів, Аладдіна з Жасмін та Джином, кумедних Посіпак, дружнього Міккі Мауса, рибку Немо, турботливого Балу, веселуна Луї та заздрісного Шер-хана з Книги «Джунглів», безтурботного Шрека, чарівних фей та красуню Рапунцель.

Фото: Facebook