Раніше на Солом'янській вулиці було 3 автосмуги. Київ відходить від автомобілецентризму.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Рух вулицею Солом’янською тепер здійснюється так: смуга громадського транспорту шириною 3,5 м, 2 автомобільні смуги по 3 м та велосмуга для велосипедистів завширшки 1,5 м замість 3-х автомобільних смуг по 4 метри.

«На противагу багатьом скептикам, які з впевненістю казали, що автомобілісти завжди будуть у пріоритеті, місто поступово, але впевнено йде шляхом відходу від автомобілецентризму і перерозподіляє дорожній простір між усіма учасниками руху за системою пріоритетів «пішохід, у т.ч. маломобільний, – велосипед – громадський транспорт – автомобіль», – зазначив заступник голови КМДА.

Kyiv Media

Тепер велосипедні смуги на вулиці Солом’янській протяжністю 3,7 км поєднують існуючу велосипедну доріжку на вулиці Волгоградській та проєктний магістральний веломаршрут «Солом’янка – Центр», що пройде через Солом’янську площу та наразі розглядається державною експертизою.

Також по вулиці Солом’янській на перехрестях вул. Волгоградська/вул. Андрія Головка та вул. Максима Кривоноса/вул. Генерала Шаповала вперше у столиці влаштували коробчасту розмітку. Вона позначає проїжджу частину в межах регульованого перехрестя, на яку за Правилами дорожнього руху заборонено в’їзд під час затору або створення перешкод для руху транспортних засобів і пішоходів.

Густєлєв нагадав, що днями офіційно велосипедним став і бульвар Лесі Українки, де влаштували піктограми велосипеда на існуючих смугах громадського транспорту. Це підвищить увагу водіїв та спонукатиме велосипедистів рухатися проїжджою частиною, що передбачено Правилами дорожнього руху.

Заступник голови КМДА додав, що наступного року на бульварі Лесі Українки постелять новий асфальт та змінять схему організації дорожнього руху на користь усіх його учасників. Так, на бульварі з’являться:

  • окремі велосипедні смуги
  • смуги громадського транспорту
  • автомобільні смуги руху.

«Велосипедні смуги на бульварі Лесі Українки поєднають велосипедну інфраструктуру на Печерську – вулиці Генерала Алмазова, Московську, Лаврську, Івана Мазепи, Омеляновича-Павленка та інші з вул. Басейною і Бессарабською площею», – наголосив Олександр Густєлєв.

Фото: КМДА