У квартирах є всі необхідні меблі та техніка – їх придбали за бюджетні кошти.

У Солом’янському районі Києва, по вулиці Генерала Шаповала, відкрився ще один дитячий будинок сімейного типу. І в нього уже заселилася перша родина, повідомляє КМДА.

Заступниця голови міськадміністрації Марина Хонда привітала з новосіллям родину Стракозова-Подвойської, яка взяла на виховання п’ятьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Цей дитячий будинок сімейного типу вже сьомий, який ми відкрили за останні два роки. Щоразу приємно приїжджати в родини, бачити позитивні емоції – як дітей, так і батьків-вихователів. Для дітей виховання в сімейних формах є дуже важливим, і розуміння того, що вони отримали свою нову сім’ю, надихає їх на краще. А батьками, які беруть на себе цю важливу місію, я завжди буду захоплюватися», – розповіла чиновниця.

У квартирі облаштовані вітальня, дитячі кімнати, спальні, кухня, ванні кімнати, санвузли, для кожної дитини передбачене окреме ліжко, письмовий стіл, шафа для одягу. Також квартири оснащені необхідною побутовою технікою. Площа квартири – 170 кв. м, ремонт та облаштування житла повністю здійснено за кошти міського бюджету.

На сьогодні в родині Стракозова-Подвойської виховується п’ятеро дітей: троє дівчат і двоє хлопців. Скоро родина візьме на виховання ще двох дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Кожна дитина повинна виховуватися в родині. Ми як міська влада це чітко розуміємо, і робота з улаштування дітей у сімейні форми виховання дає свої результати. Нині в місті понад 90% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховують саме в таких формах або наближених до них. Відкриття дитячих будинків сімейного типу – це більше можливостей для дітей отримати свої родини», – зазначила Марина Хонда.

На сьогодні у столиці 28 прийомних сімей, де виховують 43 дитини-сироти і дітей, позбавлених батьківського піклування. Також діє 31 дитячий будинок сімейного типу, до яких влаштовано 231 дитину.

Нещодавно ми повідомляли про те, як Віталій Кличко відвідав новосілля двох прийомних родин.

Фото: Фейсбук