Також тут можна отримати допогу в пошуку роботи, і продуктову допомогу.

Про це повідомляє прес-служба місцевої райадміністраації.

Сьогодні уперше відкрив двері консультаційний центр для вимушено переміщених осіб. На відкриття центру завітала заступниця голови Київська міська державна адміністрація – КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда, голова Солом‘янської РДА Ірина Чечотка та її заступниця Олена Горпинченко” — йдеться в дописі.

Повідомляється, що тепер щосереди на Волинській, 2, збиратимуться фахівці соціальних служб, юристи, благодійники, працівники  пенсійного фонду та інших державних і недержавних секторів для надання вичерпних відповідей на питання, які найбільше турбують внутрішньо переміщених осіб.

Консультації можна отримати щосереди з 10:00 до 17:00 за адресою: вул. Волинська, 2.

Також тут можна отримати допомогу в пошуку роботи, і продуктову допомогу.

«Консультативний центр працює на базі районного Територіального центру соціального обслуговування громадян і зібрав фахівців із різних сфер для комплексної консультації внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні в Солом’янському районі перебуває на обліку більше 26 тисяч вимушених переселенців, із яких понад 10 тисяч зареєструвалися з 24 лютого. Із цих 10 тисяч понад 2000 – діти. За цей час запит у людей змінився: замість гуманітарної допомоги вони потребують роботи, роз’яснень щодо того, як влаштувати дитину в дитсадок чи у школу, як отримати допомогу з безробіття, на які пільги мають право та інші важливі питання. В такому центрі мешканці можуть отримати і консультацію юриста, психологічну допомогу. Від Товариства Червоного Хреста – допомогу у вигляді продуктів чи засобів особистої гігієни», – зазначила Марина Хонда.

У день відкриття допомогу в центрі отримало понад 60 сімей, повідомили в РДА.

Київ Media

Фото: Фейсбук