Депутати Київради погодили знесення старого приміщення.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

За даними Департаменту економіки та інвестицій, Київрада погодила знесення застарілої будівлі комунальної власності на вулиці Суздальській, 10, що в Солом’янському районі столиці. Це дає можливість підготувати до проведення конкурс із залучення інвестора до будівництва середньої загальноосвітньої школи за цією адресою на 640 місць. Відповідне рішення підтримали 62 депутати.

Зокрема йдеться про будівлі школи, які закріплені за управлінням освіти Солом’янської РДА та не експлуатуються з 1996 року. Згідно зі звітами обстеження, технічний стан будівель навчально-виробничих майстерень і будівлі школи було визнано незадовільним.

За передпроектними пропозиціями, нова школа матиме 4 поверхи та дасть можливість навчатись у сучасних комфортних умовах 640 столичним учням.

Відповідно до рішення, знесення об’єктів комунальної власності територіальної громади Києва можливе винятково після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості цих будівель і споруд.

У КМДА наголосили, що це важливий для міста проект, оскільки його реалізація допоможе в частковому вирішенні питання із забезпеченням учнівських місць у школах району. Внаслідок активної забудови прилеглих мікрорайонів у мешканців через кілька років може виникнути потреба в додаткових закладах освіти, зазначили в Департаменті.

До слова, Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року за сектором «Освіта» передбачено збільшення частки приватних ЗНЗ у загальній кількості ЗНЗ Києва з 10% у 2015 році до 15% – у 2025-му.

Фото: pixabay