Це - перший проект заміни застарілих тепломереж у 2021 році.

Про це повідомили на Facebook-сторінці КП «Київтеплоенерго».

Комунальники замінили ділянку магістральної тепломережі на бульварі Вацлава Гавела, яка пропрацювала 35 років.

Трубопровід був прокладений ще в 1986 році. У зоні його обслуговування — 16 житлових і 16 відомчих будівель.

Замість старих трубопроводів проклали нові, попередньо ізольовані. Вони обладнані запірною арматурою європейського зразка й системою аварійної сигналізації. Гарантійний термін експлуатації нових трубопроводів — 40-50 років.

У «Київтеплоенерго» зазначили, що протягом останніх років на цій ділянці все частіше траплялися пошкодження. Відтак, її вирішили повністю замінити. У подальшому це дозволить покращити параметри подачі теплоносія та підвищити надійність теплопостачання до навколишніх будинків. До слова, це перший проект заміни застарілих тепломереж у 2021 році.

«Заміна та реконструкція зношених тепломереж — один із пріоритетів масштабної модернізації столичної теплоенергетики. Її реалізацію Київтеплоенерго розпочало одразу після повернення енергооб’єктів в управління міста у 2018 році», – нагадали в дописі.

Цікаво, що наразі зношеність теплових мереж у Києві становить 80%. За попередні два роки «Київтеплоенерго» вже замінило 270 км трубопроводів, що становить майже 10% від їх загальної протяжності (понад 2,7 тис. км).

До слова, на Подолі закінчили реконструкцію каналізаційної мережі діаметром 300 мм.

Фото: фейсбук