У Солом’янському районі демонтували незаконну тимчасову споруду, де здійснювався продаж алкоголю на розлив.

У Солом’янському районі на вул. Ползунова, 6, що біля Південного вокзалу, демонтували незаконну тимчасову споруду, де торгували алкоголем на розлив. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

«Сьогодні працівники комунального підприємства «Київблагоустрій» провели демонтаж незаконної тимчасової споруди на вул. Ползунова, 6, що біля Південного вокзалу. Це стало можливим, адже у власників кіоску відсутній пакет проєктно-дозвільних документів на розміщення тимчасової споруди. Також під час перевірок інспектори благоустрою неодноразово фіксували факт продажу алкогольний напоїв у пляшках та на розлив», – наголосив Олексій Кулеба.

Він наголосив, що демонтаж таких кіосків – у пріоритеті, адже вони псують зовнішній вигляд міста та несуть небезпеку для покупців, особливо під час дії карантину.

Олексій Кулеба закликав киян звертатися до контакт-центру «15-51», якщо вони мають інформацію щодо діяльності таких кіосків.

Нагадуємо, відповідно до рішення Київської міської ради від 22 березня 2018 року продаж алкоголю виключено з переліку можливих функціональних призначень тимчасових споруд.

Фото: КМДА