Правопорушник погрожував розстріляти свого опонента.

Про це інформують столичні пабліки.

Учора, 2 серпня, біля Батиєвої гори велосипедист вирішив “сходити по-маленькому” у дворі. Мешканець одного з будинків, що є біля цього двору, зробив зауваження чоловіку, на що той відреагував агресією.

Зокрема велосипедист почав кричати, лаятися та “стрибати” на того, хто зробив йому зауваження. Водночас доводив, що його вчинок повністю нормальний. Потім намагався поїхати геть. але впав із двоколісного та вирішив повернутися “договорити”.

Одними словами конфлікт не закінчився. Велосипедист почав жбурляти каміння в автівку чоловіка, який зробив йому зауваження. Усе це супроводжувалося лайкою та штовханиною.

На шум прийшли інші місцеві, які стримувати агресивного велосипедиста, поки власник постраждалого авто намагався викликати поліцію. Оскільки на гарячу лінію “102” чомусь не виходило подзвонити, місцевим довелося довго тримати керманича двоколісного.

У ході цього “затримання” велосипедист декілька разів вдарив чоловіка, який зробив йому зауваження. Потім порушник втік, однак за кілька хвилин повернувся – із розбитою пляшкою та погрозами. Так він зміг забрати свого залізного коня та втекти з місця події.

Цікаво, що погрози пошкодити машину та розстріляти свого опонента звучали з вуст велосипедиста аж доки він не втік із кінцями.

Усе це зафіксували на відео мешканці навколишніх будинків.

Чи зміг таки постраждалий викликати поліцю – невідомо.

Київ Media намагається з’ясувати деталі події.

Фото: скріншот