Мета пробігу - зібрати 750 тис.гривень, для комплектації аптечок швидкої допомоги.

Про це повідомила громадська організація Велодень_Київ.

Унікальним у цьому заїзді буде те, що проїхати дистанцію в 10 км, буде можливо у будь якій точці земної кулі, з українською символікою. Також, треба буде зробити фооо і поділитись ним у соціальних мережах з хештегом #ПоїхалиДопоможемо і коротко розповісти про захід.

«Поки в Україні війна — ми не можемо проводити традиційний Велодень, на якому наголошуємо на створенні безпечних та зручних умов користування велосипедом та легким пересувним транспортом. Наші учасники боронять нашу незалежність та саме право розвивати та розбудовувати країну. Інші волонтерять та підтримують військових і тих хто опинився у скрутному становищі. Тож проводимо пробіг онлайн», — пояснила голова організації «Всеукраїнський Велодень у Києві» Анна Даниленко.

Самі учасники визначають, яку суму пожертвувати на благодійність. Окрім збору коштів на аптечки, будуть збирати гроші для лікування та реабілітацію маршала велодня, котрий отримав поранення на війні. Мешканці чи гості столиці, зможуть особисто приїзжати на Софійську площу, з 10-18 і зробити пожертву і разом прокататись Києвом.

Фото: Facebook