Наразі для ялинки встановлюють лише металевий каркас.

Сьогодні на Софійській площі почали встановлювати новорічну ялинку.

Про це повідомляє Уніан.

Також про вставнолення ялинки пише “Сьогодні”.

За інформацією видання, робочі розвантажили частину металевих конструкцій, ще частину мають привезти до кінця дня.

Основні роботи зі встановлення ялинки розпочнуться у вівторок. Встановлювати та прикрашати новорічне дерево будуть 10 днів. Це більше, ніж зазвичай, оскільки головне новорічне дерево цього року буде ширшим в обсязі. На неї потрібно більше гірлянд.

Як розповідав раніше організатор новорічно-різдвяних святкувань у столиці Ігор Добруцький, цьогоріч головна ялинка країни буде більшою, ніж у попередні роки. Кількість іграшок та гірлянд на ній також зросте.

Відкриють новорічне дерево традиційно 19 грудня о 17:00.

Коштуватиме ялинка та декорації 25-27 млн грн.

Традиційного ярмарку цього року не буде. На мангалах та інших приладах готувати їжу через коронавірус не зможуть через коронавірусні обмеження. Не буде також сцени та концерту на площі.

Також з 15 грудня у Києві почнуть працювати ялинкові базари. Кількість точок, де можна буде придбати сосни чи ялинки, ще невідома.

Нагадаємо, як ми писали раніше, ялинка у Києві цьогоріч буде прикрашена на тему народження Ісуса. Навколо ялинки зроблять пано, де зберуть 38-м героїв зі святого сімейства.Уся інсталяція буде близько 68 метрів у діаметрі. Дерево прикрасять 20 тисяч ялинкових іграшок золотого та червоного кольорів. При цьому гірлянд вдвічі більший у порівнянні з минулим роком. Серед них буде чотириста штук, які залишилися від торішнього “скандального” капелюха.

Фото: Уніан