На програму «Турбота» цього року було виділено понад 3 мільярди гривень

Київ у 2020 році виділив з бюджету на сферу соціального захисту киян 4,7 млрд гривень. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко 17 грудня під час звіту про підсумки роботи міської влади в 2020 році.

За його словами, тільки на міську програму «Турбота» спрямували понад 3 мільярди.

«Попри економічну кризу в країні, ми продовжили виплати соціально незахищеним киянам. Продовжуємо підтримувати чорнобильців та людей з інвалідністю.  Незмінна увага і до соціального захисту учасників бойових дій на сході, а також їх родин. Тільки цього року компенсацію за земельні ділянки отримали 14 членів сімей загиблих учасників АТО. На суму понад 12 мільйонів гривень», – наголосив Віталій Кличко.

Крім того, починаючи з 2015 року за кошти міського бюджету придбали 375 квартир для учасників бойових дій та їх родин.

«Київ – чи не єдине місто в Україні, що забезпечує житлом наших захисників», – підкреслив мер.

Він додав, що у 2021 році на соціальний захист Київ передбачив понад 5 млрд гривень.

«Ми продовжимо виплачувати адресну допомогу соціально незахищеним киянам. Підтримувати ветеранів-захисників та їх родини. Триватимуть і соціальні програми. Зокрема, запустимо на постійній основі соціальне таксі для дітей з інвалідністю», – повідомив Віталій Кличко

За його словами, Київ у наступному році планує розпочати будівництво двох центрів реабілітації – у Деснянському та Подільському районах. Також – відділення міського центру реабілітації дітей з інвалідністю в Оболонському районі.

Фото: youtube