Рішенням Київради територію оголошено ландшафтним заказником місцевого значення.

Зрізали дуби та встановили паркан: на місці скандальної забудови у Києві забудовник почав готувати майданчик до робіт. Про це у своєму Фейсбуці написала депутатка міськради Євгенія Кулеба.

Біля цієї ділянки вже були протистояння між місцевими та невідомими чоловіками. Тоді вдалося знести паркан, але ненадовго.

Власник ділянки що по вулиці, Відпочинку 25, знову взявся за старе. Тепер вирубав на території здорові дорослі дуби.

За словами Євгенії Кулеби документи на будівництво власник має, але громада наполягає, що вони були отримані корупційним шляхом — вони не враховують збереження зеленої зони. Рішенням Київради сквер оголошено ландшафтним заказником місцевого значення «Зелена мрія», але ОАСК скасував рішення.

Як зазначила Кулеба в ефірі програми «Київ. NewsRoom» на телеканалі «Київ», апеляцію на рішення ОАСКу спочатку подали, потім відкликали.

«Земельна ділянка знаходиться в приватній власності, це найбільша проблема. І на жаль, у міста на мою думку відсутня стратегія щодо збереження зелених зон. Справа не в дубах. У нас навесні починається рубка дерев в місті, виникають конфлікти і скандали щодо забудови зелених зон. Будемо намагатися вберегти ті три дуби, які ще є» — зазначила Кулеба.

За її словами, на цьому місці планується збудувати ЖК або офісний центр.

Фото: Фейсбук