Після ліквідації прориву тепломережі на Щербаківського яму з трубами почало заливати водою. З'ясувалося - тече каналізація в сусідньому будинку.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Спершу кияни повідомили, що співробітники комунальних служб залишили розритий котлован на місці прориву труби по вулиці Щербаківського, що у Шевченківському районі столиці. Велике провалля розмістилося практично в дворі житлових будівель – люди бояться ненароком впасти туди, коли стемніє. Яма тут стоїть вже близько двох тижнів.

На місці знімальна група  телеканалу “Київ” побачила, що яму комунальники залишили справді чималу, хоч і оточили її обмежувальними стрічками та бетонними блоками. Виявилося, співробітники “Київтеплоенерго” вже кілька разів приїздили сюди, аби засипати це провалля, проте не могли цього зробити, бо звідкись набиралась вода. Воду відкачували, а вона знову прибувала. А засипати труби просто так не можна – бо вода пошкодить комунікації.

Коли комунальники почали шукати, звідки витікає вода – з’ясували, що береться вона з підвалу будівлі, що стоїть поряд. І це не зовсім вода, а фекалії, оскільки в будинку прорвало каналізацію.

Тепер комунальники мають відкачати воду з ями, а керуюча компанія у будинку має розібратися із каналізацією та ліквідувати витік. Тільки після цього яму зариють. Скільки часу на це піде – поки невідомо.

Нещодавно на Подолі комунальники “залатали” ями на 4 вулицях.

Фото: скріншот