Власник магазину каже, що начебто має всі дозволи, але документів нікому не показує.

Про це повідомили у програмі “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Боротьба киян із власником магазину не перший місяць триває на вулиці Шептицького, 24 у Дніпровському районі столиці.

Так, у цій будівлі вже є магазин, власник якого хоче розширитися за рахунок захоплення частини арки. Ця арка слугує проїздом до прибудинкової території, а магазин перекрию половину цього проїзду.

Власник магазину заявив, що хоче “невести лад” – буцімто в арці падає плитка та сиплеться штукатурка. Але натомість чоловік планує відхопити частину території, що є незаконним. Зокрема, на зборах ОСББ люди виступили проти подібного “благострою”.

Не зважаючи на спротив киян, чоловік привіз сьогодні будматеріали – газоблоки для побудови магазину. Люди перекрили проїзд і викликали поліцію. На момент прибуття знімальної групи телеканалу “Київ” представники благоустрою вже залишили на купі будматеріалів припис з вимогою надати дозвільні документи.

Власник магазину каже, що документи має. Але нікому їх не показує. Зокрема, представник забудовника Богдан Цемейко запевняє, що “згідно чинного законодавства”, тут буде приміщення “громадського призначення”.

Тим не менш, представники благоустрою зазначили, що забудовник повинен прибрати привезені будматеріали, оскільки у нього немає документів на проведення робіт. Прибула також машина, яка би мала забрати ці газоблоки. Проте на місце з’явлась група людей, що представилась приватною охороною власника магазину, та блокує можливість завантаження цих будматеріалів.

Місцеві мешканці кажуть, що власником сусідніх комерційних приміщень також є цей забудовник і люди впевненні, що тут не буде жодних будівель громадського призначення – лише для торгівлі. Тим часом представник власника магазину пішов спілкуватися із поліцією. Люди не розходяться. Журналісти телеканалу “Київ” на місці стежать за розвитком подій.

Фото: скріншот