Стеля квартири обвалилася і травмувала 71-річну жінку.

У центрі Києва на вулиці Саксаганського в історичному будинку завалилася стеля. Мешканка квартири, в якій це сталося, зазнала травм голови, повідомляє “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

За словами чоловіка постраждалої, вони були у спальні в момент, коли почала падати штукатурка зі стелі.

Він встиг вибігти з кімнати. Жінка не встигла зреагувати і шматок штукатурки впав їй на голову з висоти чотирьох метрів.

Удар був настільки сильним, що зламалося ліжко.

Шматки штукатурки впали на пенсіонерку.. Жінку відвезли до лікарні і діагностували в неї забої.

Фото: ТСН

Як зазначається, квартиру поверхом вище близько півроку тому придбав громадянин Італії, який наразі робить там ремонт.

За словами сусідів, в приміщеннях знесли всі перегородки і залишили тільки несучі стіни, після цього стеля в квартирі нижче покрилася тріщинами.

Юрист власника квартири, в якій проводять ремонт, заглянув до постраждалих і заявив, що, якщо причиною обвалення визнають ремонтні роботи, то власник виплатить компенсацію за матеріальну та моральну шкоду. Юрист наголосив, що у нового власника є всі документи, що дозволяють ремонт.

Водночас, київський архітектор Георгій Духовичний стверджує, що ніяких дозволів влада Києва не давала, адже будинок є історичною цінністю, а будь-які вібрації можуть його зруйнувати.

Поліція та архітектурна служба можуть відкрити проти забудовника кримінальне провадження.

“Вони всі будуть винні в тому, що знищили історичні стелі. Тепер грошей не вистачить, щоб усе це компенсувати, я можу гарантувати”, – сказав він.

Наразі Kyiv Media з`ясовує деталі інциденту.

Фото: Київ ТБ, ТСН