У мережі розгорілись суперечки після публікації фото малюнка з Київської області. Прихильники Бенксі сперечаються, чи міг би художник намалювати графіті в Україні на руїнах будинку в Бородянці.

Відповідне фото малюнка оприлюднив фотограф Ед Рам у своєму Instagram.

На одній зі світлин зафіксовано внутрішню напівзруйновану стіну будинку з малюнком – маленький хлопчик кидає на спину дорослого чоловіка в кімоно.

У підписі до фото Ед Рам звернувся до своїх читачів: «Цікаво, це може бути Бенксі, чи це імітація?».

«Володаря чорного паска Президента Росії Володимира Путіна було відсторонено від посади почесного президента Міжнародної федерації дзюдо», –  додав Ед Рам.

Фотографію на руїнах розмістила у себе фан-сторінка Бенксі в Instagram зі словами: «Зараз можна з упевненістю сказати, що це 100% Бенксі».

Водночас на офіційній сторінці митця немає зображення цього графіті, як і на його офіційному сайті.

Нещодавно на цій же фан-сторінці з’явилась фотографія з київського Майдану Незалежності – на бетонних блоках з залізними їжаками намальовано хлопчика і дівчинку. Створюється враження, що вони використовують їжака як гойдалку. Проте і цього зображення немає на офіційних ресурсах Бенксі.

Від Бенксі можна очікувати будь-чого – художник відомий своїми містифікаціями. Ба більше, досі остаточно невідомо його справжнє ім’я.

Нагадаємо, у Києві створили мурал, присвячений рятувальникам.

Фото: Instagram / скріншот