Господарям потрібно було лише пред'явити ветеринарний паспорт.

Фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» у рамках фестивалю «ЛапаФест» провели безкоштовне чіпування 54 домашнім улюбленцям, 62 зареєстрували в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинували від сказу 22 тварини. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Подібні заходи відбуваються не вперше та проходять у рамках інформаційно-просвітницької кампанії. Кампанія спрямована на популяризацію відповідального ставлення до улюбленців та дотримання Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві. Тож фахівці фіксують високий рівень обізнаності власників щодо процедур: більшість господарів знають про необхідність чіпування та реєстрації тварини в системі РДТ, що дає змогу швидко повернути загублену тварину додому. Окрім цього, наявність чіпа дозволить без перешкод подорожувати з твариною до інших країн» — повідомили в міськадміністрації.

Також в КМДА зазначають, що під час проведення заходу деякі господарі цікавилися про періодичність щеплення тварин від сказу. Представники КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» наголосили, що щеплення тварини від цієї смертельно небезпечної хвороби є обов’язком та має проводитися щорічно – з трьохмісячного віку.

Як ми повідомляли, у Борисполі в ДТП постраждав кіт, волонтери просять про допомогу.

Фото: КМДА