Найближчим часом у житловому масиві планують створити ще один оригінальний майданчик для дітей.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Олексій Король, генеральний директор КО «Київзеленбуд».

Олексій Король розповів, що під час капітального ремонту скверу на вул. Ентузіастів, 3/1 у Дніпровському районі особливу увагу приділили саме дитячому майданчику, що розрахований для різних вікових категорій.

«На території площею 310 кв. м. розміщено різноманітні гойдалки, «лазалки», встановлено окремий комплекс та інші елементи для активних ігор і корисного проведення часу. Влаштовано гумове покриття. Для освітлення майданчика у вечірній час встановлено 3 опори з LED-світильниками. Поруч розташовані два столи для гри в шахи», – зазначив гендиректор КО «Київзеленбуд».

Цікаво, що під час планування капремонту скверу подбали й про інших відвідувачів. Зокрема на території будуть встановлені вуличні тренажери, навіси від сонця, декоративний місток. Водночас влаштують озеленення скверу.

Також Олексій Король зазначив, що у сквері на Русанівській набережній, 6 зараз планується капітальний ремонт дитячого майданчика. Там, крім вже звичних елементів, передбачено встановити унікальні ігрові комплекси у вигляді тварин.

Фото: фейсбук