При цьому компанії-переможцю вже дозволили придбання активу.

Антимонопольний комітет потребує кілька місяців на дослідження щодо можливих неконкурентних дій учасників аукціону під час приватизації «Першого київського машинобудівного заводу» («Більшовик»). Про це повідомила голова АМКУ Ольга Піщанська в інтерв’ю агенції «Інтерфакс-Україна».

«Щодо антиконкурентних дій, можливо, потрібно кілька місяців. Зараз складно сказати, які обсяги інформації потрібно проаналізувати», – сказала вона.

Раніше в АМКУ дозволили компанії-переможцю торгів придбання заводу, однак зауважили, що розслідування щодо можливої змови на торгах триватиме.

7 грудня стало відомо, що кошти від продажу «Більшовика» — понад 1,4 млрд грн — надійшли в держбюджет.

Як ми писали, 27 жовтня АТ «Перший київський машинобудівний завод» («Більшовик») продали на аукціоні за 1,429 млрд грн. ТОВ «Дженерал Комерс» з орбіти бізнесмена Василя Хмельницького.

За даними розслідування «Економічної правди», яка належить Томашу Фіалі, чия компанія Dragon Capital також планувала брати участь у торгах, компанія-переможець аукціону пов’язана з «Агроміл Дістріб’юшн». Повідомлялося, що через суди «Агроміла» з заводом бізнесмен Хмельницький відмовив від участі в аукціоні інших учасників. А під час аукціону його компанія начебто діяла в змові з ТОВ «Інвест новація» Степана Черновецького. Компанії майже не підвищували ставки, тому завод продали фактично за стартову ціну; Черновецький за це начебто отримає свою ділянку під забудову.

У Хмельницького у відповідь на це лише підтвердили, що виграли торги. Компанія Черновецького цю інформацію заперечує.

Фото: Фейсбук