Бюджет Києва є відкритим понад 5 останніх років

Депутати Київради повинні негайно взяти до розгляду проект бюджету Києва на 2021 рік, скільки на його ухвалення залишилося мало часу. На цьому наголосив мер Києва Віталій Кличко під час нинішнього засідання міської ради, передає КМДА.

«Кошторис потрібно ухвалити у стислі терміни – у нас залишилося, фактично, два тижні. Тому я прошу всіх відповідально поставитися до своїх обов’язків перед киянами і ефективно працювати», – сказав мер.

Віталій Кличко підкреслив, що бюджет Києва понад п’ять років є відкритим і прозорим. Кожен може в онлайн-режимі подивитися, скільки місто отримує надходжень та куди витрачаються гроші громади: від конкретного ЖЕКу чи дитячого садочка до окремих комунальних підприємств. Також Київ першим запровадив закупівлі через систему ProZorro, тому будь-хто може перевірити і цю статтю витрат.

«Давайте працювати без політики та популізму. Доопрацюємо та ухвалимо бюджет, оптимальний у цій складній ситуації. Бо ми бачимо падіння економіки, як ледве виживає бізнес. А це все – надходження, яких ми недоотримаємо в бюджет міста. Тож треба зосередитися на головних напрямах і статтях. Щоб забезпечити життєдіяльність столиці та її подальший розвиток», – наголосив міський голова Києва.

Нагадаємо, бюджет Києва у 2021 році може сягнути 60-ти мільярдів гривень.

Фото: КМДА