«Феофанія» — відомча лікарня для держслужбовців.

На ремонт в клінічній лікарні «Феофанія» Державного управління справами з початку цього року витратили 13,3 мільйона гривень. Про це свідчать дані сервісу використання публічних коштів Spending.gov.ua, пише «Українська правда».

Витрати включають проведення ремонту нерухомості, автомобілів, побутових та медичних приладів. Найбільше коштував ремонт асфальтового покриття території, за який «Феофанія» в березні сплатила двома траншами 491 тисячу гривень та 1 мільйон гривень.

Поточний ремонт та технічне обслуговування наркозно-дихальних апаратів, ремонт апаратів УЗД, капітальний ремонт автоматичних дверей в приймальному відділені обійшлись в майже 3,4 мільйона гривень.

Нагадаємо: лікарня «Феофанія» — заклад, підпорядкований Державному управлінню справами, в якому лікуються державні службовці та політики; також тут надається реабілітаційна допомога військовим. Лікарня розташована на території Голосіївського парку Києва і займає площу майже 50 гектарів; МОЗ збиралося розгорнути тут коронавірусний шпиталь.

З минулого тижня в одній з палат «Феофаніі» лікується від коронавірусу президент Зеленський: лікарі кажуть, що він має «звичайні» умови, хоча деякі ЗМІ повідомляють про VIP-палату для президента. 

Фото: фейсбук