На станції метро Позняки один із виходів отримав стильний європейський вигляд.

Про реконструкцію розповів ТРЦ Piramida у відповідь на допис столичного мера Віталія Кличка.

Так, тепер вихід метро став комфортнішим для містян та гостей столиці – оновили один із виходів зі станції.

Ініціатором і спонсором такого проєкту став сам торговий центр Piramida, який розташований упритул до виходу, а точніше компанія-засновник ТРЦ – Dragon Capital.

“Оновлення входу до станції метро «Позняки» та прилеглої території до ТРЦ Piramida є не першою соціальною ініціативою компанії у Дарницькому районі. Цей проект став продовженням облаштування навколишньої території, реалізованого у минулому році в ході реконструкції самого торгового центру. А влітку 2019 р. коштом ТРЦ Piramida Гімназія міжнародних відносин №323 по вул. Мишуги 5 та жителі району отримали новий футбольний стадіон. Ми раді, що створили для мешканців району сучасну та комфортну зону відпочинку, і сподіваємось, що так само як ТРЦ Piramida, воно стане новим улюбленим місцем зустрічей”, – йдеться у повідомленні.

У компанії уточнили ЗМІ, що загалом на усю роботу було витрачено 2 млн грн та близько пів року часу. На початках, будівельники укріпили схили підпірними стінами, замінили старе оздоблення на нове, зокрема, вивіску метрополітену та назву станції було змінено.

Серед облаштувань, з’явилися клумби, встановили лавки, смітники та вуличні ліхтарі. Усю прилеглу територію виклали ФЕМ-плиткою.

Фото: Відкриті джерела