Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки на наступний рік передбачено 792,2 млн грн на реконструкцію та капітальні ремонти закладів охорони здоров’я.

Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Кошти спрямують на завершення реконструкції амбулаторії сімейної медицини з прибудовою центру первинної медико-санітарної допомоги на вул. Гмирі, яка здатна забезпечити понад 30 тисяч мешканців 6-го мікрорайону на Осокорках сучасним медзакладом, де за зміну прийматимуть 200 відвідувачів.

Крім того, продовжиться реконструкція будівель із добудовою корпусу для розміщення центру нейрореабілітації учасників АТО Київської міської клінічної лікарні № 11. Стаціонар закладу розрахований на 40 ліжок, а сам центр може прийняти понад 520 пацієнтів-учасників АТО з ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату.

«На 2023 рік заплановані також капітальні ремонти Київського міського центру нефрології та діалізу, операційного блоку та відділення анестезіології на вул. Петра Запорожця, а також Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги під створення центру серцево-судинної патології на вул. Братиславській. Буде також проведено капітальний ремонт інфекційного відділення КМКЛ № 9. Продовжаться роботи з реконструкції Київського міського перинатального центру та Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, проєктування будівництва багатопрофільної лікарні на Троєщині», – йдеться в повідомленні.

Також наступного року заплановано розпочати реставрацію будівлі з пристосуванням амбулаторії Печерського району на вул. Івана Мазепи.

Водночас на заходи енергозаощадження в закладах охорони здоров’я, зокрема встановлення автономних джерел електропостачання, програмою передбачено 57,8 млн грн.

На капітальні ремонти укриттів, захисних споруд і протипожежні заходи заплановано спрямувати 23,8 млн грн.

Фото: відкриті джерела