Вода з будинків зникла через аварію на водопункті та пошкодження насосу.

Мешканці кількох будинків на провулку Артилерійському скаржаться на відсутність напору у кранах. Проблема через зламаний насос, який не можуть полагодити. Обладнання повинні були замінити до Нового року, проте будинки досі залишаються без водопостачання. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За словами мешканців, у квартираз на нижніх поверхах вода періодично з’являється, проте напір дуже поганий.

Kyiv Media

“Ми воду носимо з джерела. Води немає, але іноді буває трохи прокапає і знову зникає”, – розповіла мешканка будинку Олена. Вона пояснила, що все залежить від того, скільки квартир вмикають воду.

Мешканці кажуть, що у бидинку по провулку Артилерійському, 5а взагалі немає ні гарячої ні холодної води, у будинку 5б дали гарячу воду і у людей є певний прогрес. Крім того, мешканці навіть не знають причини відсутності водопостачання.

“Немає холодної води вже більше 2 тижнів. У нас немає ніякої інформації стосовно насосної станції, яка знаходиться в аварійному стані. ЖЕК не відповідає на телефонні дзвінки і ми не знаємо, коли знову з’явиться вода”, – зазначив Денис, мешканець будинку.

Зараз у насосній станції активно працюють фахівці Київводоканалу, вони проводять інвентаризацію пункту, щоб взяти його на баланс. За словами працівників водоканалу, старий насос зняли, коли його полагодять, його повернуть назад і протягом кількох тижнів водопостачання знову з’явиться у будинках. А вже протягом кількох місяців насосний пункт віддадуть на баланс.

Як ми писали раніше, водопостачання зникло через аварію на водопункті, після чого згорів насос. Наразі сам пункт перебуває у аварійному стані, двері там не зачиняються, тому  туди часто заходять безхатьки та наркомани. Раніше ці будинки та насосний пункт були відомчими від військомату, і вони досі не повністю передані на баланс міста. А саме насосна станція не передана на баланс ЖЕКу, тому комунальники змогли відремонтувати труби всередні, але змінити насосний центр не змогли.

Фото: скріншоти