«Київавтодор» завершив поточні ремонти на дев'яти вулицях столиці.

Про це повідомляє Дарницька РДА, про це йшлось також у пресрелізі КМДА.

Завершено роботи на проспекті Миколи Бажана. Там виконано поточний ремонт на ділянці від Південного мосту до шляхопроводу біля ст. м. «Осокорки». Оновлено 7,1 тис. кв. м асфальтобетону в смугах, де покриття пошкоджено через рух великовагового транспорту.

Також дорожники оновили тротуари на вул. Сімферопольській та Тростянецькій, додають у РДА.

Загалом столичні дорожники закінчили масштабні роботи з оновлення покриття на дев’яти вулицях столиці.

Зазначається, що старе покриття замінено на Чоколівському бульварі. Дорожники працювали на частині магістралі від пл. Севастопольської до вул. Уманської у напрямку залізничної станції «Караваєві дачі». Загалом оновлено близько 15,1 тис. кв. м покриття. Роботи на бульварі – продовження ремонту, який виконали минулого року. У 2021 році оновлено покриття в напрямку пл. Севастопольської.

Дорожники закінчили роботи на проїжджій частині Броварського проспекту. Працювали одразу на кількох ділянках. Днями облаштували 3,2 тис. м верхнього шару покриття на з’їзді з вул. Миропільської на просп. Броварський.

Водночас завершено поточний ремонт частини вулиці Заболотного (автошлях Т 10-27), яку нещодавно передали на баланс міста. Роботи тривали на ділянці понад 4 км: там оновлено майже 8 тис. кв. м покриття.

Фото: Фейсбук